Progress
Dla Edukacji | Dla Biznessu | Serwis | Wsparcie

O nas Kontakt

O nas

Szanowni Państwo,

Firma PROGRESS – Systemy Komputerowe sp. z o.o. działa na rynku informatycznym od 1994 roku.

Od początku swego istnienia skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców (osoby prywatne, firmy, instytucje państwowe, placówki oświatowe).

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletnim staraniom o zdobycie zaufania naszych odbiorców, możemy się dzis pochwalić ugruntowana pozycją na rynku i grupą stałych Klientów, którym dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania z branży IT.

Szczególnie dziś, w czasach gdy sytuacja gospodarcza wszystkich nas zmusza do oszczędnych działań i wyważonych inwestycji, oferta naszej firmy może w wielu przypadkach pomóc Państwu w efektywnym wykorzystaniu udogodnień jakie niosą ze sobą mądrze zaimplementowane rozwiązania informatyczne oraz ich sprawny i niedrogi serwis.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym zespołem.

Osiągnięcia

Firma PROGRESS – Systemy Komputerowe istnieje na rynku informatycznym od 1994 roku. Od początku swej działalności skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm i instytucji. W chwili obecnej …

Misja

Misją firmy PROGRESS – Systemy Komputerowe jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie kompletacji i dostaw wysokiej jakości sprzętu komputerowego i audiowizualnego oraz zapewnienie opieki serwisowej na najwyższym poziomie dla odbiorców …